Kezdőlap Állás
Kedvelje oldalunkat a Facebookon! RSS Hírcsatorna Akadálymentes verzió
Ingatlangazdálkodás Lehel Csarnok Beruházás Kultúra Közterület/Parkolás Sport

Hírlevél

Bármikor lemondható: Leiratkozás

Állás

PARKOLÓELLENŐR

A munkakör célja:
- Szabályoknak megfelelő, kulturált parkolási szolgáltatás biztosításában való részvétel.
- A fizetős övezet parkolóhelyeinek, -óráinak, illetve az ott parkoló gépjárművek díjfizetésének ellenőrzése, továbbá szükség szerinti intézkedések megtétele a XIII. kerületi közterületi parkolók folyamatos használhatóságának érdekében.

Feladatok:
- Parkolójegy-kiadó automaták működőképességének vizsgálata.
- A XIII. kerület fizető parkolási övezeteiben díjköteles időszakban parkoló gépjárművek fizetésének vagy fizetési mentességének ellenőrzése.
- Díjfizetési kötelezettség elmulasztása esetén a pótdíjfizetési felszólítás kiállítása.
- Szükség szerint az ügyfelek udvarias, tárgyilagos tájékoztatása a parkolással vagy a pótdíjfizetéssel kapcsolatban.

Elvárások:
- Minimum általános iskolai végzettség.
- Önállóság, magabiztosság.
- Precizitás, igényesség.
- Megfelelő fizikai erőnlét, egészségügyi alkalmasság.
- Jó kommunikációs készség, konfliktuskezelő, és stressztűrő képesség.
- Megbízhatóság, büntetlen előélet.

Amit kínálunk:
- Korrekt fizetés.
- Próbaidő leteltét követően cafeteria juttatás.
- Stabil munkahely.
- "Azonnali" munkakezdés, betanítás.
- Munkanapokon történő munkavégzés, napi 8 órás munkaidő.
- Időjárásnak megfelelő munkaruha, védőruha.
- Munkavégzés ellátásához szükséges helyi (BKV) bérlet.
- Vidéki lakhely esetén 100%-os utazási költségtérítés.
- Céges rendezvények, csapathoz tartozás.

A munkalehetőségre jelentkezni lehet a parkolas@kozszolgaltato.bp13.hu e-mailcímen önéletrajz megküldésével, továbbá a +36-1/478-5000 vezetékes telefonszám 288-as mellékén, ahol kollégáink állnak az érdeklődők rendelkezésére, és várják az állásajánlattal kapcsolatos kérdéseket.

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

Főbb feladatok, munkák:
- havi zárás készítésében részvétel,
- statisztikák, nyilvántartások vezetése, kimutatások készítése,
- kimenő és bejövő számlák kezelése,
- készpénzelszámolások készítése,
- egyéb pénzügyi adminisztráció,
- leltározásban való aktív részvétel.

Elvárások:
- analitikus rendszerszemlélet,
- hasonló területen szerzett tapasztalat,
- pénzügyi, számviteli alapismeretek,
- önálló munkavégzés,
- precizitás, terhelhetőség, szorgalom, monotónia tűrés,
- erős felhasználói szintű számítógépes tapasztalat (Word, Excel).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- felsőfokú pénzügyi végzettség,
- 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat.

- alkalmazotti munkaviszony,
- szakmai fejlődési lehetőség,
- hosszú távú munkalehetőség,
- cafeteria.

Munkavégzés helye:
- Budapest, XIII. kerület

Jelentkezni az info@kult13.hu emailcímre küldött fényképes önéletrajzzal, illetve motivációs levéllel szükséges.